ستارخان، روبروی آتش‌نشانی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک ۲۲
۰۹۰۳۹۴۲۱۷۳۳
http://www.boroomand.ir/

محمدرضا شریفی

مدرّس ویولن کلاسیک و ایرانی
پیشینه هنری
محمدرضا شریفی متولد 1341 در تهران است. از 9 سالگی فراگیری ویولن ایرانی را نزد جهانگیر کامیان آغاز نمود. سپس ویولن کلاسیک را با سورن قازاریان نوازنده ی روس مقیم ایران ادامه داد. از حدود 18 سالگی به نوازندگی در گروه های گوناگون کلاسیک و ایرانی پرداخت و از سال 1367 همکاری خودرا با ارکستر سمفونیک تهران آغاز کرد که همچنان ادامه دارد و در حال حاضر از قدیمی ترین اعضای این ارکستر به شمار می رود.
وی از 19 سالگی به تدریس ویولن پرداخت و در کنار تدریس به آهنگسازی و سرپرستی چند گروه نیز مشغول بود. در زمینه ی آهنگسازی آلبوم «یاد یاران» برای ارکستر ملی به یاد استاد صبا و وزیری، آلبوم «رقص باران» برای ویولن و ارکستر منتشر نموده است. همچنین در چندین آلبوم به عنوان نوازنده ی ویولن حضور داشته است از جمله آلبوم «ساراباند»- دونوازی برای ویولن و گیتار به همراه گارنیک دروحانیان، تریو سونات های آرکانجلو کُرلّی برای دو ویولن و یک ویولنسل، و .... وی چندین تصنیف ایرانی ساخته و بسیاری دیگر را تنظیم نموده است. همچنین اجرای اتود ولفارت همراه با پیانو از اجراهای آموزشی وی می باشد.
محمدرضا شریفی که به همراه ارکستر سمفونیک تهران به کنسرت های بسیاری در خارج از کشور از جمله آلمان، اتریش، هلند، سوئیس، فرانسه، بلژیک، ایتالیا حضور داشته است با کوله باری از تجربه مشغول انتقال دانسته های خویش در نوازندگی ویولن به هنرجویان است.
روزهای حضور
یکشنبه، جمعه
محمدرضا شریفی

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

آدرس آموزشگاه موسیقی برومند ستارخان، جنب بازار بزرگ سنتی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک ۲۲- روبروی مجتمع ورزشی توحید
شماره تماس آموزشگاه موسیقی برومند ۰۹۰۳۹۴۲۱۷۳۳
44259821
امروز پنجشنبه، 3 مهر 1399

تصویر روز

تصویر-روز

سخن روز

به نقل از سایه (هوشنگ ابتهاج) در یک گفتگوی خصوصی: «دنیا را بدون شجریان نمی توانم تصور کنم!» برای محمدرضا شجریان سلامتی آرزو می کنیم.
بازدید ها : 286,302
در حال بارگذاری ...