ستارخان، روبروی آتش‌نشانی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک ۲۲
۰۹۰۳۹۴۲۱۷۳۳
http://www.boroomand.ir/
آموزشگاه
آموزشگاه
جمعیت
کودکان-1
کودکان-2
گیتار
خواننده
کوبه-ای
سه-تار
ایلیا

نتیجه پرداخت اپ

هامون هاشمی

مدرّس صداسازی و سلفژ، آواز پاپ و کلاسیک
پیشینه هنری
هامون هاشمی متولد 1361 در تهران است. وی دارای مدرک کارشناسی طراحی صنعتی از دانشگاه هنر تهران است. از نوجوانی به صورت خودآموز آوازخوانی را تمرین می کرد و از سال 1379 بطور جدی به فراگیری آواز پرداخت. استادان وی در زمینه ی آواز حمید پناهی (آواز پاپ) ، اسفندیار قره باغی و محمدرضا قراتپه (آواز کلاسیک)، لوریس هویان (تئوری موسیقی و ریتم شناسی) و آیدین صمیمی مفخم (سلفژ) بوده اند.
وی که با نوازندگی گیتار نیز آشنایی دارد در گروه های کُر بسیاری فعالیت داشته از جمله: کُر سمفونیک تبریز (سال های 80 تا 84)، ارکستر سمفونیک صدا و سیما، ارکستر ملی ایران، و گروه کُر ارکستر سمفونیک تهران (از سال 1389 تا کنون).
هامون هاشمی در بسیاری گروه های موسیقی بعنوان تکخوان نیز جضور داشته است از جمله: کُر تشریفات ملی، ارکستر نوای صلح، گروه خوانندگان آواسا.
وی در مدت دوران سربازی بیکار ننشست و گروه کُر سربازان و یک گروه پاپ تشکیل داد و رهبری نمود و همین تجربیات بعدها منجر به تشکیل و رهبری گروه آوای کُرالیس شد که همچنان ادامه دارد.
از جمله دیگر فعالیت های عملی وی می توان به موارد زیر اشاره نمود: تکخوانی در نمایش «راه مهر، راز سپهر« (آهنگساز: بهزاد عبدی)، اجراهای زنده با ارکسترهای پاپ، اجرای آریاهای اپراهای ایتالیایی در رسیتال‌های آواز کلاسیک، حضور در اجراهایی با رهبران و آهنگسازانی چون علی رهبری، شهرداد روحانی ، اِرُول اِردینچ ، نادر مرتضی پور، نصیر حیدریان، آرش امینی، رازمیک اوحانیان ، بردیا کیارس، مجید انتظامی ، محمد میرزمانی، کیوان ساکت، حسام‌الدین سراج، و ...
درزمینه ی آثار ضبط شده موارد زیر را می توان ذکر کرد: تیتراژ برنامه ی تلویزیونی ساعت شنی، سنگ خارا، حلقه.
هامون هاشمی در آلبوم «ایران جوان« (وطنم) به خوانندگی شهرام ناظری حضور داشته و با آهنگسازانی مانند ناصر چشم‌آذر، امیرآهنگ و ... همکاری استودیویی داشته است.
وی هم اکنون علاوه بر آن که تکخوانِ تِنور در «اینتر ارکستر نهران» به رهبری نادر مشایخی است، رهبری گروه کُر آن را نیز بر عهده دارد.
www.haamoonhashemi.ir
روزهای حضور
شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، جمعه
هامون هاشمی

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

آدرس آموزشگاه موسیقی برومند ستارخان، جنب بازار بزرگ سنتی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک ۲۲- روبروی مجتمع ورزشی توحید
شماره تماس آموزشگاه موسیقی برومند ۰۹۰۳۹۴۲۱۷۳۳
44259821
امروز دوشنبه، 5 خرداد 1399

تصویر روز

تصویر-روز

سخن روز

به نقل از سایه (هوشنگ ابتهاج) در یک گفتگوی خصوصی: «دنیا را بدون شجریان نمی توانم تصور کنم!» برای محمدرضا شجریان سلامتی آرزو می کنیم.
بازدید ها : 261,795
در حال بارگذاری ...