ستارخان، روبروی آتش‌نشانی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک ۲۲
۰۹۰۳۹۴۲۱۷۳۳
http://www.boroomand.ir/

احسان خضرلو

مدرّس سنتور، تار، و ترانه های ماندگار
پیشینه هنری
احسان خضرلو متولد سال 1357 است. وی در هنرستان موسیقی اصفهان درس خوانده و مدرک کارشناسی موسیقی خود را از دانشکده ی موسیقی دانشگاه هنر، و کارشناسی ارشد رشته ی پژوهش هنر را از دانشکده ی هنرهای زببای دانشگاه تهران دریافت نموده است.
از وی تاکنون چند مقاله در نشریات مختلف -بویژه در مورد موسیقی آذربایجان- منتشر شده است. احسان خضرلو که خود دارای دیپلم افتخار و رتبه ی اوّل در جشنواره های دانشجویی موسیقی کشور است، بعدها داوری در چندین جشنواره ی داخلی و نیز جشنواره ی بین المللی «مقام» باکو (1986) را برعهده داشته است و جدا از این فعالیت های نظری و پژوهشی، در چندین کنسرت نوازندگی سنتور را بر عهده داشته و موسیقی دو فیلم انیمیشن را نیز ساخته است.
احسان خضرلو که اکنون در دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز ندریس می کند از مدرّسینی است که از ابتدای تأسیس با آموزشگاه موسیقی برومند همکاری نموده است. مهربانی و صداقت، نظم و ترتیب، شخصیت مثبت و تخصص اش از وی یک معلم حرفه ای و دوست داشتنی ساخته است.
احسان خضرلو متولد سال 1357 است. وی در هنرستان موسیقی اصفهان درس خوانده و مدرک کارشناسی موسیقی خود را از دانشکده ی موسیقی دانشگاه هنر، و کارشناسی ارشد رشته ی اتنوموزیکولوژی را از دانشکده ی هنرهای زیبای دانشگاه تهران دریافت نموده است.
وی تا کنون چند مقاله ی تخصصی موسیقایی- بویژه در ارتباط با موسیقی آذربایجان- در نشریات مختلف نگاشته است. جدا از این فعالیت های پژوهشی، وی در چندین کنسرت نوازندگی سنتور را برعهده داشته و داوری در چندین جشنواره ی موسیقی داخلی و نیز جشنواره ی بین الملی «مقام» باکو (1389) را بر عهده داشته است.
روزهای حضور
یکشنبه، چهارشنبه، جمعه
احسان خضرلو

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

آدرس آموزشگاه موسیقی برومند ستارخان، جنب بازار بزرگ سنتی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک ۲۲- روبروی مجتمع ورزشی توحید
شماره تماس آموزشگاه موسیقی برومند ۰۹۰۳۹۴۲۱۷۳۳
44259821
امروز پنجشنبه، 3 مهر 1399

تصویر روز

تصویر-روز

سخن روز

به نقل از سایه (هوشنگ ابتهاج) در یک گفتگوی خصوصی: «دنیا را بدون شجریان نمی توانم تصور کنم!» برای محمدرضا شجریان سلامتی آرزو می کنیم.
بازدید ها : 286,313
در حال بارگذاری ...