ستارخان، روبروی آتش‌نشانی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک ۲۲
۰۹۰۳۹۴۲۱۷۳۳
http://www.boroomand.ir/
آموزشگاه
آموزشگاه
جمعیت
کودکان-1
کودکان-2
گیتار
خواننده
کوبه-ای
سه-تار
ایلیا

ورود به سایت

رامین کاوه

مدرّس پیانو
پیشینه هنری
رامین کاوه در سال 1360 در شهر باغبادران از توابع استان اصفهان به دنیا آمد. نخستین آشنایی وی با نوازندگی در 8 سالگی و با یادگیری کیبورد و تمبک آغاز شد. در 16 سالگی بطور جدی نوازندگی پیانو و سنتور را نزد استادان هنرستان موسیقی اصفهان آغاز نمود و در 19 سلاگی به تهران آمد و در رشته ی نوازندگی پیانو در دانشگها سوره مشغول به تحصیل شد و از آموزش استادانی مانند افسانه مرندی، وارطان ساهاکیان، فردین خلعتبری، بابک آل حیدر و ... بهره برد. وی پس از فارغ اتلتحصیلی در سال 1384 به کار تدریس پیانو پرداخت و در آموزشگاههای متعددی تجربیات خود را در اختیارعلاقمندان قرار داد و تا کنون هنرجویان بسیاری را بخوبی با ساز پیانو آشنا نموده است.
از ویژگیهای تدریس وی دقت در نوازندگی هنرجو و توجه به انگشت گذاری و استیل درست نشستن هنرجو و البته دلسوزی وی می باشد.
رامین کاوه به جز تدریس به تنظیم قطعات مشهور موسیقی ایرانی و کلاسیک برای پیانو مشغول است و بزودی کتابی حاوی قطعات مشهور با تنظیم زیبا و پرکار وی به بازار خواهد آمد.
روزهای حضور
دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه
رامین کاوه

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

آدرس آموزشگاه موسیقی برومند ستارخان، جنب بازار بزرگ سنتی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک ۲۲- روبروی مجتمع ورزشی توحید
شماره تماس آموزشگاه موسیقی برومند ۰۹۰۳۹۴۲۱۷۳۳
44259821
امروز دوشنبه، 5 خرداد 1399

تصویر روز

تصویر-روز

سخن روز

به نقل از سایه (هوشنگ ابتهاج) در یک گفتگوی خصوصی: «دنیا را بدون شجریان نمی توانم تصور کنم!» برای محمدرضا شجریان سلامتی آرزو می کنیم.
بازدید ها : 261,991
در حال بارگذاری ...