ستارخان، روبروی آتش‌نشانی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک ۲۲
۰۹۰۳۹۴۲۱۷۳۳
http://www.boroomand.ir/

ورود به سایت

رامین کاوه

مدرّس پیانو
پیشینه هنری
رامین کاوه در سال 1360 در شهر باغبادران از توابع استان اصفهان به دنیا آمد. نخستین آشنایی وی با نوازندگی در 8 سالگی و با یادگیری کیبورد و تمبک آغاز شد. در 16 سالگی بطور جدی نوازندگی پیانو و سنتور را نزد استادان هنرستان موسیقی اصفهان آغاز نمود و در 19 سلاگی به تهران آمد و در رشته ی نوازندگی پیانو در دانشگها سوره مشغول به تحصیل شد و از آموزش استادانی مانند افسانه مرندی، وارطان ساهاکیان، فردین خلعتبری، بابک آل حیدر و ... بهره برد. وی پس از فارغ اتلتحصیلی در سال 1384 به کار تدریس پیانو پرداخت و در آموزشگاههای متعددی تجربیات خود را در اختیارعلاقمندان قرار داد و تا کنون هنرجویان بسیاری را بخوبی با ساز پیانو آشنا نموده است.
از ویژگیهای تدریس وی دقت در نوازندگی هنرجو و توجه به انگشت گذاری و استیل درست نشستن هنرجو و البته دلسوزی وی می باشد.
رامین کاوه به جز تدریس به تنظیم قطعات مشهور موسیقی ایرانی و کلاسیک برای پیانو مشغول است و بزودی کتابی حاوی قطعات مشهور با تنظیم زیبا و پرکار وی به بازار خواهد آمد.
روزهای حضور
دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه
رامین کاوه

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

آدرس آموزشگاه موسیقی برومند ستارخان، جنب بازار بزرگ سنتی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک ۲۲- روبروی مجتمع ورزشی توحید
شماره تماس آموزشگاه موسیقی برومند ۰۹۰۳۹۴۲۱۷۳۳
44259821
امروز پنجشنبه، 3 مهر 1399

تصویر روز

تصویر-روز

سخن روز

به نقل از سایه (هوشنگ ابتهاج) در یک گفتگوی خصوصی: «دنیا را بدون شجریان نمی توانم تصور کنم!» برای محمدرضا شجریان سلامتی آرزو می کنیم.
بازدید ها : 286,317
در حال بارگذاری ...