ستارخان، روبروی آتش‌نشانی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک ۲۲
۰۹۰۳۹۴۲۱۷۳۳
http://www.boroomand.ir/
آموزشگاه
آموزشگاه
جمعیت
کودکان-1
کودکان-2
گیتار
خواننده
کوبه-ای
سه-تار
ایلیا

مشخصات اساتید

امین پرویززاده

مدرّس کمانچه، تار و تنبور
پیشینه هنری
امین پرویززاده در سال 1364 در خرم آباد متولد شد. موسیقی را در 15 سالگی با ساز تنبور نزد رضا خسروی شروع کرد و در 17 سالگی به فراگیری کمانچه زیر نظر برادرش رضا پرویززاده پرداخت.
وی در بسیاری از کنسرت های گروه های موسیقی ثنا، اورنگ، مطربان، و برومند در تهران و شهرهای دیگر و در سلسه برنامه های «شب آواز ایرانی» حضور داشته و در سال 1385 در جشنواره ی موسیقی فجر به تکنوازی تنبور پرداخته است.
همکاری در نوازندگی کمانچه در آلبوم «آوازپرواز» و آلبوم تصویری «موسیقی شادمانی نواحی ایران» (گروه عرفان)، همچنین نوازندگی تنبور در آلبوم «هِوار» (محلی لُری) و جشنواره ی «فیلم کوتاه بمانی» از دیگر فعالیت های اوست.
امین پرویززاده علاوه بر نوازندگی، به ساخت کمانچه نیز مشغول است و در این کار بسیار ماهر است و کمانچه های خوش صدای ساخت وی بی تردید نوازندگان این ساز را بر سر ذوق می آورد. وی اخیراٌ ساخت ساز پیچیده ی قانون را نیز آغاز نموده و نمونه های بسیار خوب و دقیقی از این ساز تولید نموده است.
امین پرویززاده نوازنده ای خوش ذوق و ماهر و دارای ذوقی فطری در جمله پردازی، بداهه پردازی و زیباشناسی موسیقی ایرانی است و علیرغم جوانی اش مدرّسی پخته و باهوش است که هنرجویانش به سرعت در تار و تنبور و ساز دشوار کمانچه پیشرفت می کنند.
روزهای حضور
شنبه، دوشنبه، سه شنبه، جمعه
امین پرویززاده

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

آدرس آموزشگاه موسیقی برومند ستارخان، جنب بازار بزرگ سنتی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک ۲۲- روبروی مجتمع ورزشی توحید
شماره تماس آموزشگاه موسیقی برومند ۰۹۰۳۹۴۲۱۷۳۳
44259821
امروز چهارشنبه، 5 تیر 1398

تصویر روز

تصویر-روز

سخن روز

به نقل از سایه (هوشنگ ابتهاج) در یک گفتگوی خصوصی: «دنیا را بدون شجریان نمی توانم تصور کنم!» برای محمدرضا شجریان سلامتی آرزو می کنیم.
بازدید ها : 205,973
در حال بارگذاری ...