ستارخان، روبروی آتش‌نشانی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک ۲۲
۰۹۰۳۹۴۲۱۷۳۳
http://www.boroomand.ir/
آموزشگاه
آموزشگاه
جمعیت
کودکان-1
کودکان-2
گیتار
خواننده
کوبه-ای
سه-تار
ایلیا

حامد حبیب پور

مدرّس سنتور، دف و تمبک
پیشینه هنری
حامد حبیب پور متولد سال 1365 تهران است. وی که دارای مدرک کارشناسی نوازندگی سنتور از دانشکده ی موسیقی دانشگاه هنر است نخستین درس های موسیقی را در 6 سالگی از پدرش فراگرفت و در نوجوانی بطور جدی تر به موسیقی روی آورد و تمبک را نزد بهمن رجبی و ردیف دستگاه های موسیقی ایرانی را از مجید کیانی آموخت. در طول تحصیل در دانشگاه نیز سنتورنوازی را با سعید ثابت و ردیف نوازی را با محمد علایی دنبال نمود.
وی که تا کنون برای چند نمایش و فیلم کوتاه آهنگسازی کرده است در کنسرت های متعددی با گروه های موسیقی گوناگون نیز همراهی کرده است، از جمله گروه«آبیدر» به خوانندگی محمد معتمدی (1384)، اجرای کنسرت موسیقی محلی در مسکو (1389) و موسیقی تلفیقی در استانبول (1393). همچنین در جشنواره های بسیاری شرکت نموده و جوایزی نیز کسب کرده است.
حامد حبیب پور که در آموزشگاه موسیقی برومند به تدریس سنتور و سازهای کوبه ای اشتغال دارد با نواختن چند ساز دیگر از جمله عود نیز آشنایی کامل دارد.
روزهای حضور
یکشنبه، چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه
حامد حبیب پور

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

آدرس آموزشگاه موسیقی برومند ستارخان، جنب بازار بزرگ سنتی، میدان صحرایی، خیابان دستبند، پلاک ۲۲- روبروی مجتمع ورزشی توحید
شماره تماس آموزشگاه موسیقی برومند ۰۹۰۳۹۴۲۱۷۳۳
44259821
امروز سه شنبه، 28 آبان 1398

تصویر روز

تصویر-روز

سخن روز

به نقل از سایه (هوشنگ ابتهاج) در یک گفتگوی خصوصی: «دنیا را بدون شجریان نمی توانم تصور کنم!» برای محمدرضا شجریان سلامتی آرزو می کنیم.
بازدید ها : 227,050
در حال بارگذاری ...